🎃 BU, HU, HU! Noul update de Halloween este chiar aici, Happy Halloween !! 🎃 ×
Jump to content
  • Create New...

Sugestie - Job Fish

RTX3070

Recommended Posts

Nickname: RTX3070

Detalii despre sugestie: Propun imbunatatirea job-ului fish.

Din cate am vazut, interfata sistemului este una foarte interesanta, insa locatia si ceea ce trebuie sa faci este foarte plictisitor.

Propun ca locatia sa fie schimbata langa plaja Los Santos, comanda /fish sa poata fi folosita in zona incercuita cu culoarea rosie, de la mal sau din barca.

1. Avand in vedere ca mai toti aveti barci, iahturi, barcute, ar fi foarte frumos sa le putem folosi si pentru a pescui, chiar ne-am putea aduna mai multi in acest mod, petrecand timpul impreuna intr-un mod placut.
  2. Alt aspect ar fi ca fiecare sa poata detina un numar de 10-15 pesti (sa zici 4-5kg), evitand deplasarea aiurea odata la 10 secunde sa ii vinzi si sa fugi inapoi (plictisitor).
  3. In zona albastra sa fie o taraba cu NPC, unde sa poti vinde pestii.
  4. In functie de skill, sa prinzi un peste auriu, moment in care sa iti apara un dialog pe ecran de unde poti alege ("Felicitari, ai prins un peste auriu, il poti deschide sau il poti pastra"). Daca il deschizi exista o anumita sansa sa il scapi in apa si sa il pierzi, sau daca reusesti sa primesti random niste spin points, crate sau niste diamante. Cred ca playerii o sa fie mult atrasi in acest mod de noul job :)

La ce crezi ca ajuta aceasta sugestie: Cu acest sistem, oferim jucatorilor o activitate noua , unica, placuta atunci cand nu prea mai ai ce face.

Poza/Filmare cu idee (daca doresti): fish.jpg.053f737c020de1c809774196113dd6f4.jpg

Alte precizări: