Jump to content
  • Create New...

LuckyLuciano.

Members
  • Content Count

17
  • Last visited

• Days Won

1

LuckyLuciano. last won the day on November 23

LuckyLuciano. had the most liked content!

About LuckyLuciano.

• Rank
    Membru

Contact Methods

• Discord
    Ares.#1219

Recent Profile Visitors

68 profile views
  1. Sugestia mea este : La fiecare saptamana sau o durata de timp,sa se dea o recompensa pentru Clanul care a muncit cel mai mult pentru turf-uri. De exemplu : Clanul "x" a capturat toate turf-urile si le-a tinut timp de o saptamana | Clanul acela sa primeasca o recompensa. Ca nu mi se pare frumos ca sa ne chinuim(in general toti) pentru nimic :))
  2. Deci,stim cu totii ca la spin iei foarte mult rob points,de exemplu eu intr-o zi am facut peste 60 de rob points,in momentul de fata am vreo 247 de rob points(aproximativ) Sugestia mea este : Sa fie adaugat un loc sau o constructie unde sa fie un seif sau altceva care sa contina inauntru diamante,lingouri de aur etc,dar ca sa poti jefui acest loc sa iti ia mai multe rob points dar de asemea sa iti dea si mai multi bani.Ca nu ai ce sa faci cu atatea rob points-uri la banca normala sau la bancomat ca te plictisesti sa le consumi intruna.
  3. Am vazut ca daca ai rank-ul de Premium primesti cu un 1k-2k aproximativ mai mult la payday sau la job./ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------/ Propunerea mea este aceasta : Ca sa fie adaugate bonusuri pentru VIP si VIP Plus la job,happy hour,payday.